• Wielka wyprzedaż - rabaty do 70%!
  • Skarpety PL Spox Sox "Czas to pieniądz"

Skarpetka dla kobiet, dziewczyn, mężczyzn i chłopaków. Płaski szew na palcach zapewniający maksimum komfortu. Nieuciskający ściągacz, pewnie trzymający skarpetkę na nodze. Zaprojektowane i wyprodukowane w Polsce. Skład: 80% wysokogatunkowa bawełna czesana, 15% wytrzymały poliamid, 5% dopasowujący się do stopy elastan. Śmiało wrzucaj swoje Spox Soxy do pralki. Nie skurczą się, nie wydłużą, nie zmienią fasonu, jeśli będziesz je prać właściwie. Jak? Wywróć je na drugą stronę i pierz w maksymalnie 40°.

Rozmiar
24.90 -50% 12.45
Do końca promocji pozostało:
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 godzin
Cena dostawy 14.5
InPost Kurier 14.5
Poczta Polska Kurier 48 15
InPost Kurier za pobraniem 16
Poczta Polska Kurier 48 za pobraniem 16.5
Dostępność Minimalna Dostępność
Waga 0.15 kg
Jeśli masz pytanie, napisz do nas i podaj swój adres e-mail

Skarpetki Spox Sox wiedzą, że czas to pieniądz, pieniądz jest czasem, a czesem go nie ma. Zabaw się językiem polskim w skarpetkowej odsłonie i pozwól znajomym rozwiązać zagadkę ukrytą na Twoich stopach. Na jednej skarpecie znajdziesz motywy związane z pieniędzmi, a na drugiej symbole czasu. Wszystko utrzymane w harmonijnej czerwono – szarej kolorystyce ze złotymi dodatkami. Skarpety z oficjalnym atestem Gordona Gekko. Gdyby Wilk z Wall Street pracował w tym stuleciu, nosiłby je codziennie.
Skarpetki są asymetryczne (mismatched), czyli w parze jedna jest inna niż druga, ale połączone są wspólnym motywem i kolorami. Spróbuj, a już nigdy nie założysz innych!

Skarpetka dla kobiet, dziewczyn, mężczyzn i chłopaków. Płaski szew na palcach zapewniający maksimum komfortu. Nieuciskający ściągacz, pewnie trzymający skarpetkę na nodze.
Zaprojektowane i wyprodukowane w Polsce.
Skład: 80% wysokogatunkowa bawełna czesana, 15% wytrzymały poliamid, 5% dopasowujący się do stopy elastan.
Śmiało wrzucaj swoje Spox Soxy do pralki. Nie skurczą się, nie wydłużą, nie zmienią fasonu, jeśli będziesz je prać właściwie. Jak? Wywróć je na drugą stronę i pierz w maksymalnie 40°.