• Nasze Marki

Falke

59f724e76e21a.jpeg

 

Falke to niemiecka firma ze 123 letnią tradycją założona przez Franza Falke-Rohena. Miejsce, w którym zbudowano fabrykę wciąż jest jedną z lokalizacji firmy. Falke rozwinęła swoją działalność na rynkach Europejskich produkując odzież dla mężczyzn i stając się absolutnym liderem w tej branży.

 

 

5a4374b1e98ba.jpeg

Falke to perfekcyjny design dla tych wszystkich, którym bliska jest wyjątkowa elegancja, idealne kształty i najwyższa jakość produktów. Falke rozwinęło produkcję wyrobów pończoszniczych, aby kontynuować działalność tym razem w segmencie dla pań

Wyroby pończosznicze Falke to najwyższa jakość materiałów i wykonania, zrozumienie kobiecej sylwetki, szyk i podążanie za nowoczesnym stylem. Wyroby pończosznicze wyprodukowane są w technice 3D, a to oznacza strukturę siateczki. Dzięki temu pończochy i rajstopy pozwalają nogom „oddychać” i wyglądać pięknie delikatnie pokrywając skórę wybranym kolorem

 

Le Bourget

 

 

 

 

 

Le Bourget to firma, której nazwa pochodzi od słynnego portu lotniczego, na którym wylądował Charles Lindbergh - pierwszy człowiek na świecie, który odbył lot nad Atlantykiem!

 

 

LB_2.JPG 

To jest początek, istniejącej od 1926 roku, francuskiej firmy słynącej z wyrobów pończoszniczych, a lata 50-te i 60-te to eksplozja kobiecości dzięki Brigitte Bardot noszącej wyroby Le Bourget - firmy, której misją jest prezentacja francuskiego szyku i nowoczesności poprzez wyroby najwyższej jakości. 

LB_1.JPG 

Le Bourget uwiódł już Francuzki oferując im awangardowe, wyrafinowane i innowatorskie wyroby pończosznicze oraz bieliznę. Teraz już w "Eleganckiej Parze"!

LB_3.JPG 

 

 

 

Wolford

W 1950 roku w Austrii narodził się Wolford - firma, która jest dumna z wyprodukowania pierwszych bezszwowych nylonowych rajstop!

 

Z czasem rajstopy stawały się coraz bardziej doskonałe w swej jakości, transparentności, wytrzymałości i innowacyjności. Wolford osiągnął mistrzostwo w zrozumieniu kobiecej sylwetki. Sprawił, że w produktach Wolford kobiety czują się tak dobrze, jak we własnej skórze, co więcej -  dopieszczonej luksusem i wyrafinowaniem.

 

Wolford1.JPG

Wolford to światowa marka będąca liderem w produkcji bielizny, wyrobów pończoszniczych i ubrań na najwyższym światowym poziomie. Obecna jest w 62 państwach, także w Polsce - w "Eleganckiej Parze"!

Wolford3.JPG

 

Chcecie zobaczyć kolekcje Wiosna-Lato 2018 - zapraszamy na krótki film

 

 

 

 

 

Gerbe

Pani Stephane Gerbe założyła swoją firmę pończoszniczą we Francji w 1904 roku!

Przechwytywanie.JPG

Gerbe posiada już ponad 100-letnią tradycję i wciąż tworzy najwyższej jakości produkty, których cechą charakterystyczną jest francuski szyk i elegancja. To też jakość potwierdzona francuską nagrodą EVP (Enterprise du Patrimoine Vivant) przyznawaną  tylko tym firmom, które są synonimem francuskiej doskonałości pod względem tradycji i innowacyjności.

Przechwytywanie2.JPG 

Produkty Gerbe są w 100% produkowane we Francji i przechodzą bardzo rygorystyczną kontrolę jakości, aby produkt był bez skazy. Ta znakomitość jest w "EleganckaPara.pl"!

 

Spox-Sox

Spox Sox to projekt stworzony przez trzech nierozłącznych kumpli ze szkolnej ławy, których łączy miłość do kolorowych skarpet.

 

bylka-z-maslem-kolorowe-skarpetki-spox-sox.jpg

 

Jak sami piszą o sobie "Jesteśmy zbiorem pikseli, wspólnie tworzących ciekawy obraz. Wiecznie młodzi,  kreatywni i zdecydowani na działanie"

 

 wedkarz-kolorowe-smieszne-skarpetki-spox-sox.jpg

 

 Phillipe Matignon


To włoska firma słynąca z wyrobów pończoszniczych. Elegancja i wdzięk, styl i kobiecość, uwodzenie i dbałość o szczegóły, to cechy, które czynią kolekcje Philippe Matignon wyjątkowymi. Wyrafinowana i zmysłowa francuska esencja łączy się z włoskim stylem i jakością, tworząc piękne wyroby pończosznicze.
Philippe Matignon dba o szczegóły, czyniąc swoją kolekcję wyjątkową i uwodzicielską w codziennym życiu i na specjalne okazje.

 Adrian

 

Początki firmy Adrian to dwa decydujące czynniki: wyjątkowa osobowość właścicielki - pani Małgorzaty Rosołowskiej-Pomorskiej i maszyna do automatycznej produkcji rajstop, a więc połączenie zmysłu biznesowego i pracy.

W Zgierzu, kolebce polskiego włókiennictwa, powstała firma produkująca wyroby pończosznicze znane w całej Polsce i na świecie. Swoją popularność zawdzięcza zrozumieniu prostego faktu, że każda kobieta jest piękna i na tym oparto słynną kampanię reklamową "Adrian kocha wszystkie kobiety" - dojrzałe, młode, niepełnosprawne, w większym rozmiarze - po prostu prawdziwe kobiety.

Adrian oferuje wysokiej jakości wyroby tekstylne dla Pań w obszernej gamie wzorów, kolorów i stylów. Nie zapomina też o Panach. Zapraszamy Państwa do "EleganckaPara.pl"!

 

 

Bellinda

 

Bellinda przechodziła burzliwe dzieje - narodziła się jeszcze w XIX wieku w Republice Czeskiej!

Potem przewędrowała do Niemiec, a dalsze losy to działalność w Europie Środkowej i Wschodniej. Obecnie Bellinda jest częścią Hanes Brands Inc., razem z takimi markami jak DIM, czy Wonderbra.

Bellinda oferuje wysokiej jakości wyroby tekstylne w urozmaiconej gamie nowoczesnych wzorów i kolorów. Dla niej i dla niego - warto przekonać się odwiedzając "EleganckaPara.pl"!

  • Sklep zamknięty

Szanowni Klienci

sklep Eleganckapara.pl zakończył swoją działalność. 

Ewentualne pytania prosimy kierować na adres mailowy kontakt@eleganckapara.pl